Ürünlerimiz

Şişirme Makinası
Dünyada benzeri olmayan benzersiz patentli kalıp sistemi, şişe şekillendirme için zaman döngüsünün azaltılmasını sağlar ve böylece makinenin yüksek hızlı performansını garanti eder
Detaylı Bilgi ...
Koveyör Sistemleri
ICS Ltd ayrıca şişeler, kaplar, kasalar, shrink ambalajlı çoklu ambalajlar ve paletler için konveyör sistemlerinin üretimi ve tedariğinde uzmanlaşmıştır. Konveyör bantların üretimi, geliştirilmesi ve tedariğindeki çok yönlü deneyimimiz, tüm kullanıcıların ihtiyaçları için en iyi teknolojiyi sunmamızı sağlar.
Detaylı Bilgi ...
Etiketleme Makinası
Bu makinemiz yüksek kapasiteli hatlarda ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiştir. Makine temel hızı 2.000 şişe/saat ile 32.000 şişe/saate arasındadır.

Bu model makinamız 100mm etiket boyu ile 620mm etiket boyu arasında rahatlıkla çalışabilmektedir

Detaylı Bilgi ...
Dolum Makinesi
Partner Makine, her türlü sıvı ürünün dolumu için yüksek teknoloji kullanarak Durulama, Dolum ve Kapatma Makineleri tedarik edebilmektedir. -Basınçlı Dolum Makinası (Meşrubat, Gazlı İçecekler, Maden Suları)
Detaylı Bilgi ...
Csd Alüminyum Kutu Dolum
CSD gibi gazlı içeceklerin doldurulması ve kapatılması için uygundur. Gelişmiş cihaz, elektrikli ekipman ve pnömatik kontrol teknolojisi ile donatılmıştır.
Detaylı Bilgi...
Tam Otomatik Paletleyici
PARTNERS GROUP pattetisers, karton, kasa, shrink-pack, bidon gibi farklı tipteki ürünlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Detaylı Bilgi ...
Kulp Makinası
Çeşitli ürün demetleri üzerine özel şeffaf bant ve karton etiketten yapılmış kendinden yapışkanlı kulplar uygulamak için otomatik makine.
Detaylı Bilgi ...
Karton Kutu Makinası
Meyve suyu şişesi, su şişesi kutusu paketleme makinesi, güçlü bir uyumluluk makinesidir.
Detaylı Bilgi ...
Termoform Bardak Makinesi
Bardak su paketleme makinesi, yüksek kapasitelerde düzgün çalışan yatay termoform paketleme makinesidir.
ısıtma, şekillendirme, dosyalama, mühürleme ve kesme işlemlerinin sistematik bir sırayla uygulandığı yerdir.
Detaylı Bilgi ...
TESTIMONIALS

SEE WHAT SAYS OUR HAPPY CLIENTS

Our happy customers

we always hear from people when there is a problem but most do not share good stuff as willingly. Well that’s what this is for, to let you know we appreciate you as a vendor. We are hardly neighbors but you folks do a great job of quoting per our request in a timely manner, answer questions as they come up in specific applications and help with technical issues as well. We like your products,too. The design is similar to another manufacturer we are familiar with. Hopefully once Covid is out of the way business will get back to normal, whatever that is. Thanks for putting up with us through this difficult time and things will get better from here. We look forward to building a long term relationship with you.

 

-Tim Harrington

“I just wanted to say thank you to all of you for being so fun to work with and being rock stars with the best attitudes EVER on this 16th floor build for SPS. It means a great deal to me that you all come to the table every week with smiles on your faces and ready to solve whatever issue.”

 

– Lisa Jordan

“Greiner has been a critical partner to us on the redevelopment of West End Center Office Park. The team of project managers, supervisors, and their support teams can’t be rivaled by any other contractor I have worked with over the past 15 years.”

 

– Michael Anderson